fbpx
Powrót
Online, Winnica Płochockich ()

E-korki z polskich win vol. 19

Archiwum

E-korki z polskich win vol. 19

W nowym roku, po raz kolejny transmisja online będzie połączona z degustacją win, w której – dzięki zestawom degustacyjnym – będą mogli uczestniczyć wszyscy chętni!
Maciej Nowicki wraz z Barbarą i Marcinem Płochockimi z Winnicy Płochockich zaprezentują, zdegustują i omówią cztery wina: Hibia 2019, Inspira Volcano 2018, Qvevri 2015 oraz przedpremierowo St. Laurent 2019. W czasie transmisji będzie można zadawać pytania, na które uczestnicy spotkania postarają się odpowiedzieć.
E-Korki są cyklem transmisji na żywo o polskim winie, który na czas nieokreślony zastępuje nasz cykl „Korki z polskich win”.

Transmisja: 30 marca 2021
Godz.: 18.00 – 20.00
 Link do wydarzenia online >>

  Cena zestawu degustacyjnego: 90 zł + dostawa (4 próbki po 100 ml)
Zestawy można zamawiać tutaj ( klik).

Maciej Nowicki – dziennikarz portalu Winicjatywa oraz pisma o winie Ferment. W ciągu dnia zazwyczaj coś degustował, wspierał, promował, prowadził (także w SPOT. w ramach „Korków z polskich win”) lub oceniał (we wszystkich konkursach, w których pojawiają się wina polskie; a jako przewodniczący w konkursie winiarskim „Polskie korki”). Jest bezsprzecznie największym znawcą i promotorem polskiego wina, do którego teraz będzie nas przekonywał online.

Galeria

Aby zamówić kartę należy się do konta. Jeżeli nie posiadasz konta w Otovino.pl, zarejestruj się.